Keşfet

4k Turlar ile Online Keşif Deneyimi

on
Mayıs 19, 2020

Sanal Müzeler, 3D turlar, eş zamanlı Faroe Adaları’nda doğa temalı yürüyüşlerden sonra 4K temalı yürüyüş turları ile online keşif deneyimi ilk sırayı aldı. Esasen bu hadise çok yeni değil, belki karşılaşmamış olabilirsiniz ancak keşfetmeye başladıkça ekrandan kendinizi alamıyorsunuz. Biz yayın hızını x2 yapıp daha fazla yer keşfetmek için zaman tasarrufu sağlıyoruz. Bakalım siz keyfini nasıl çıkaracaksınız.

Aşağıda sanal 4K turları farklı kanallardan farklı deneyimler ile sırasıyla listeledik. Hepsi Youtube üzerinde ve ücretsiz. Biz her kanaldan bir video seçtik. Diğerlerini gönlüne göre kendin seçebilirsin. . Buna değer.

1- TOKYO

İlk paylaşım Nomadic Ambiance üzerinde. Binarual ses ile Tokyo sokaklarında dolanmak ister misiniz ?

Tokyo’da gece yürüyüşü

2- BANGKOK

Bangkok sokaklarında sokak lezzetleri ile dolu gece yürüyüşüne ne dersiniz. Lazy Tourist dünya üzerindeki bir çok noktada 4K ve diğer deneyimlerinin paylaşıldığı bir kanal.

Bangkok Sokakları

3- İSTANBUL

İstanbul’u gecesi ve gündüzü ile 4K deneyimi ile seyre dalmak ister misiniz? Drone görüntüleri ve İstanbul Boğazı renkleri muhteşem. 4K Urban Life kanalında onlarca 4K video bulabilirsiniz.

4K istanbul turu

4- LİZBON

7 tepe üzerine kurulu Lizbon gezisine ne dersiniz ? Kendine özgü tatları, sıcak havası, asansörleri ve tarihi ile Lizbon’u yürüyüşü ve çok daha fazlası Watched Walker isimli kanalda.

Bizim de deneyimlediğimiz Lizbon’a dair pek çok şey notlarımızda: Lizbon gezilecek yerler

4K lizbon yürüyüş turu

5- NEW YORK

Bir zamanlar fırtınalar estiren ve eskisi gibi olmayan MAzhar Alanson abimizin şarkısı ile sevmiştik New York Sokaklarını. Times Square civarındaki bu yürüyüş ve daha fazlası Wind Walk Travel Videos isimli youtube kanalında.

New-York Times’da bir gece yürüyüş turu

6- CHEFCHAOUEN

Fas’ın mavi kenti Chefchaouen’i bilir misiniz ? Masmavi sokaklarını Egawauemon kanalının paylaşımı ile gezin.

CHEFCHAOUEN – Fas’ın Mavi Çocuğu

7- FLORANSA

Sıradaki turumuz İtalya’nın sanata doyup sanat saçan güzel kenti Floransa. Floransa’yı görmeden en sevdiğiniz kenti belirlemeyin der hep ünlü gezgin Burak Akkul. Kendisini anarak tekrar geçmiş olsun diyelim. Bizim de en sevdiğimiz şehirlerden Floransa’ya ait Floransa gezi rehberi notlarımıza bakabilirsiniz.

Aşağıda Booking Hunter TV‘nin onlarca yürüyüş turunu barındıran kanalından sadece bir tanesi olan Floransa yürüyüş turu var.

4K-Floransa Yürüyüş Turu

8-BUENOS AİRES

Sırada Güney Amerika ülesi Buenos Aires var. Wanna Walk isimli kanalın yürüyüş videosu ve onlarca paylaşımı kendi Youtube kanalında.

Buenos Aires – 4K yürüyüş turu

9-KAHİRE

Sıradaki durağımız Kahire. 4K deneyimi yaşatan Prowalk Tours kanalı ile adım adım Pramitleri geziyorsunuz. Bu gizemli yapıları keşfetmek için güzel bir deneyim. Kanalın özellikle İtalya’da birbirinden güzel 4K yürüyüş turları mevcut.

Kahire Giza Piramidi

10- AMSTERDAM

Wanderlust Travel Videos kanalı onlarca 4k yürüyüş turlarına Amsterdam’ı da eklemiş. 2016 yıllı yılbaşında ziyaret ettiğimiz Amsterdam notlarımızı merak ederseniz: Amsterdam gezi rehberi

4K Amsterdam Turu

Bu sayfayı yeni 4K deneyimleri ve farklı kanallar ile daha da geliştirebiliriz. Bakalım sıradaki 4K paylaşımımız ne olacak. Umarım hoşunuza gitmiştir.

CengizSelcuk.com’ u Takip Edin :

Abonelik Formu :

TAGS
RELATED POSTS
2 Comments
 1. Cevapla

  Psychologistmimi

  Mayıs 24, 2020

  perfect for the times!

  • Cevapla

   Cengiz Selçuk

   Mayıs 25, 2020

   so many thanks.

LEAVE A COMMENT

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Cengiz Selçuk
İstanbul

1993 Arizona Dream isimli filmde geçen "Bazen ne yapacağımı düşünmek beni yapmaktan daha çok yoruyordu" cümlesi Seyahat etme fikrini tüm düşüncelerimize işledi.