Keşfet
2 min read
4468

Hakkimizda

Mart 4, 2024
0
Hakkimizda

Biz kimiz ?

Ekonomik seyahat etmeyi kim istemez değil mi ? Her şey bunun mümkün olduğunu duyuran hikayeler ile başlar. Kendi hikayeni anlatabileceğin bir başlangıç. Tabi bütün bunların nasıl olduğuna dair bir girişimde şu anda bulunmayacağım.

Biz kimiz sorunu site adından bağımsız tek bir kişiyi çağırtırıyor olsada bizi tanıtalım. Ben Cengiz, eşim Hayriye ve 2 yaşındaki oğlumuz Ali. Selçuk ailesi olarak gerçekleştirdiğimiz seyahatleri bu platformda paylaşmak, Seyahat planı oluşturmanıza yardımcı olmak için oluşturduk.

Seyahatlerde blogta ve sosyal medyada paylaşımları bendeniz Cengiz yapıyorum. Seyahatin içeriğine dair rotayı birlikte çiziyor, nerede ne yenecek, neler yapılacak şeklindeki detayları ise eşim organize ediyor. Kendisi halihazırda 4 dili konuşabildiği için onsuz yapmaya çalıştığım alışveriş veya mülakatlarda zorluklar çektiğimi buradan itiraf ediyorum.

Kendimi meşhur ilan ettiğim doğrudur, bakın şurada röportajım var: https://gezilecekyerler.com Hanginiz tanır Cengiz Selçuk’u 🙂

2014’te başlayan ilk Avusturya seferimiz ve takip eden seyahatlerimizi bu adreste topladık. Benim ilgimi çeken, deneyimler ile zenginleşen bu bilgilere ücretsiz menulerden ulaşabilirsiniz. An itibari ile 20 ülke ve bağlı şehirlerin rehberlerini hazırladık.

Bizi takip etmeniz memnun eder aşağıda blog ve sosyal kanallarımı paylaşıyorum.

CengizSelcuk.com’ u Takip Edin :

Abonelik Formu :

işbirlikleri Hakkında

Zaman zaman işbirliği ile ilgili talepler alıyorum. Bunlar ağırlıkla backlink ile çalışma şeklinde oluyor. Bunun yanında içerkler farklı kanallarda da yayınlanıyor. Ntv Seyahat sayfaları ve Brandmailmag.com adreslerinde blog içeriklerini görebilirsiniz.

Neler yapabiliriz ?

  • Blog üzerinde sponsorlu içerik,
  • Blog içindeki yazılara backlink,
  • Işletmeniz veya mekanınız için tanıtım yazıları

Oluşturabiliriz.

Sosyal medya kanalları (Instagram, youtube, twitter, facebook ) üzerinden paylaşım yapabiliriz. Eş zamanlı ekşisozluk ve google maps uygulamalarından detaylı yorum yapabiliriz.

cengiz@cengizselcuk.com ve cngz.slck@gmail.com adreslerinden bana ulaşabilirsiniz. Ulaşamazsanız ise direkt arayın : 505 222 3 444

Bazı işbirliklerimiz :

Cengizselcuk.com sadece 2023 yılında 761 bin görüntüleme ve 340 bin ziyaretçi sayılarına ulaştı. Şimdiden teşekkürler.

About Author
Cengiz Selçuk

Kim Evliya Çelebi olmak istemez ki. Gönlünce oku, istediğin gibi gez. Aklına geleni hemen gerçekleşir, Neden mi ? Çünkü Hayat çok kısa ve zaman çok az. Hadi Acele Et!

View All Articles
Check latest article from this author !
Kuzguncuk Notları : Kuzguncuk’ta Gezilecek Yerler
Amasra Gezi Rehberi

Amasra Gezi Rehberi

Haziran 18, 2024
Adrasan – Suluada : Konaklama & Tekne Turları

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts