İpuçları

Tüm Uçuşları Takip Edin

on
Mayıs 14, 2018

Bilmeyen varsa öğrensin dileğiyle müthiş bir icattan bahsetmek istiyoruz ki ismi Flightradar24. Trafficradar ile havada nasıl bir uçan cisim varsa göreceksiniz.Tüm havayolu akışını takip etmek, bilgi almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

FlightRadar’ın sayfasındaki arayüz. Havadaki tüm uçakları görüyorsunuz.

 Flight Radar Ne işe Yarar ?

Flightradar dünya üzerindeki aktif uçuşları, hava alanlarını, havadaki uçakları, uçağın kalkış ve varış sürelerini net olarak öğrenmenizi sağlayan bir araçtır. Aşağıda Türkiye’deki aktif hava limanlarının listesini görebilirsiniz.

Türkiye’deki Havalimanları

Flightradar24 Nasıl Çalışır?

Flightradar24 adlı site’nin kullanıcı deneyimi açısından oldukça rahat. Harita üzerinde istediğiniz bir havalimanına tıklayın. Kalkacak ve inecek uçakları rahatlıkla görebilirsiniz. Aynı şekilde havada gördüğünüz bir uçağa tıklayın. Nereden kalkıp nereye gideceğini, rotasını, ne kadar sürede havada kalacağını evet ve hatta uçağın teknik bilgilerine kadar her şeyini öğrenebiliyorsunuz.

Havalimanı Görüntüsü ve uçuşlar. Uçuşlara tıkladığınızda detayları görebilirsiniz.

Uçağım Nerede ? Ne zaman gelecek?

Evet hava limanında yolcunuzu bekliyorsunuz. Ama beklediğiniz uçak ne zaman iniş yapacak ne kdar daha bekleyeceğiniz konusunda hiç bir fikriniz yok. Yine yardıma Flightradar24 geliyor. Harita’da istediğiniz havalimanı için filterinizi verin. Uçağınızı harita üzerinde bulun. İşte bu kadar kolay

Adana – Bodrum seferini yapan uçak Boeing 737. Rotasını görebiliyorsunuz .

Aslında Flightradar24 ucuz uçak bileti alma konusunda yardımı dokunabilir sizlere. Artık nasıl kullanmak isterseniz. Ben ucuz uçak bileti çıkar mı diye farklı havayollarını görmek maksadıyla bile kullanıyorum.

Android ve Appstore’da uygulamaları mevcut.  Uygulamayı görmek için  burayı tıklayın. 

CengizSelcuk.com’ u Takip Edin :

Abonelik Formu :

TAGS
RELATED POSTS
2 Comments
 1. Cevapla

  Nasuko

  Mayıs 16, 2018

  Wow!!Nice!!
  I like Turkish Airlines CM!:D

 2. Cevapla

  Nasuko

  Mayıs 16, 2018

  Wow!!Nice!!
  I like Turkish Airlines CM 😀

  https://youtu.be/qXt1HE96OK4

LEAVE A COMMENT

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.