Bu bog sayfalarında dolaştığına göre gezmeyi ve keşfetmeyi seven birisin. Peki hiç düşündün mü hafızanda hangi yerler ne kadar kaldı ? explordle sitesi internet üzerindeki yürüyüş turlarını toparlayan gezgin sevici bir uygulama yaptı. Kendini test etmeye hazırsan detaylara bakalım.             

Keşfete Keşfete düşe düşe adım adım Dünya üzerinde yürüyüş turuna çıkalım mı ? explordle sitesi online video paylaşımı yapan hesapları takibe almış ve her seferinde farklı bir yürüyüş turundan bir kısa bir kesit gösterip “burası neresi” diye soru ile 4 cevaplık bir seçenek sunuyor.

Ister iş anında ister yolda ister ister arkadaş grubu arasında birbirinizi yarıştırın. Dünya’nın herhangi bir yerinden paylaşılan görüntülerinin nereye ait olduğunu tahmin edin.

Sıradaki video neresi ? Tokyo, İzmir, Londra veya Mexico. Bunu seveceksin. Hadi tıkla aşağıdaki resme ve keşfe başla!

CengizSelcuk.com’ u Takip Edin :

Abonelik Formu :

About Author
Cengiz Selçuk

Kim Evliya Çelebi olmak istemez ki. Gönlünce oku, istediğin gibi gez. Aklına geleni hemen gerçekleşir, Neden mi ? Çünkü Hayat çok kısa ve zaman çok az. Hadi Acele Et!

View All Articles
Check latest article from this author !
Kuzguncuk Notları : Kuzguncuk’ta Gezilecek Yerler
Amasra Gezi Rehberi

Amasra Gezi Rehberi

Haziran 18, 2024
Adrasan – Suluada : Konaklama & Tekne Turları
Previous Post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts